ULBRICH Slovensko s.r.o. - ULBRICH, ARGO-HYTOS, WANDFLUH, SPX FLUID POWER, DOW CORNING, MOLYKOTE, ELECTROLUBE, ITW PLEXUS, PERMABOND, BONDMASTER
 
» home » wandfluh
Produkty
hydraulika
lisy
tlmiče
mazivá
silikóny, tmely
elektrotech. hmoty
lepidlá
Firma
o firme
kontakt
Partneri
ulbrich
argo-hytos(cz)
argo-hytos(de)
wandfluh
power team
weforma
funke
dow corning
molykote
elektrolube
permabond
itw plexus


WANDFLUH A.G. je rodinný podnik so sídlom vo Frutigen v Švajčiarsku, v údolí uprostred vysokých hôr ca hodinu jazdy z Bernu na juh.V súčasnosti zamestnáva vyše 300 zamestnancov a má vlastné spoločnosti vo Švajčiarsku, USA, Nemecku a Veľkej Británii a distribučných partnerov vo viac ako 30 krajinách sveta.
Na výrobnej ploche viac ako 10000 m2 produkuje špičkovú hydrauliku a elektroniku.
Už v roku 1992 získal ako vôbec prvý švajčiarsky výrobca hydrauliky certifikát Systému manažnentu kvality podľa ISO 9001.Vďaka vlastnému vývoju, ktorý je na vysokej úrovni dokáže Wandfluh využiť prednosti overených funkcií a zakomponovať ich do svojich výrobkov, čím vznikajú prvky  s viacerými funkciami v jednom celku ako význačný znak hydrauliky WANDFLUH .
Spoločnosť charakterizuje, že sa nebojí žiadnej technickej výzvy a aj preto ako jeden z mála výrobcov dokáže ponúknuť aj také špeciálne prevedenia ako sú:

* korozivzdorná úprava ventilov
* ventily v Ex prevedení do výbušného prostredia
* neštandardné kombinácie funkcií
* vlastná presná elektronika pre riadenie a regulovanie hydraulických prvkov.
* Hydraulické systémy osadené proporcionálnou technikou a elektronikov Wandfluh sú vynikajú mimoriadne vysokou presnosťou a stabilitou regulácie, nakoľko hydraulika a elektronika sú optimálne zosúladené.

Wandfluh je typickým príkladom množstva know-how z jedenj ruky


http://www.wandfluh.com/

SK-82362 Bratislava, Revolucna 23 | tel: +421 (2) 43424016 | fax: +421 (2) 43295983 | bratislava@ulbrich.sk