ULBRICH Slovensko s.r.o. - ULBRICH, ARGO-HYTOS, WANDFLUH, SPX FLUID POWER, DOW CORNING, MOLYKOTE, ELECTROLUBE, ITW PLEXUS, PERMABOND, BONDMASTER
 
» home » funke
Produkty
hydraulika
lisy
tlmiče
mazivá
silikóny, tmely
elektrotech. hmoty
lepidlá
Firma
o firme
kontakt
Partneri
ulbrich
argo-hytos(cz)
argo-hytos(de)
wandfluh
power team
weforma
funke
dow corning
molykote
elektrolube
permabond
itw plexus


Špecialista na výmenníky tepla FUNKE, známy doma i v zahraničí, bol založený v roku 1974 a vyznačuje sa spoľahlivosťou a kvalitou. Naše rúrkové a doskové výmenníky tepla sa používajú pre najrozličnejšie úlohy vo všeobecnom strojárstve, v lodiarstve, v chémii a petrochémii. Ich úlohou je chladenie a ohrev kvapalín a plynov pri najrozličnejších prevádzkových tlakoch a teplotách.


Na základe našich skúseností a odbornej kompetencii môžeme ponúknuť výmenník tepla, ktorý je optimálny pre príslušnú aplikáciu. Všetky výmenníky tepla sú termodynamicky dimenzované pomocou osvedčených počítačových programov a za použitia rozličných databáz. Tento know-how a táto väzba na konštrukciu vybavenú najnovšou CAD technikou a výroba podporovaná výpočtovou technikou tvoria optimálny základ riešenia nám zadávaných úloh.

Od najmenšieho výmenníka tepla s plochou výmeny 0,1 m2 až po plochu 1500 m2 a hmotnosť až 40 t vyrábame výmenníky tepla vo všetkých bežne dostupných materiáloch a podľa všetkých národných a medzinárodných predpisov. Každý výmenník je podrobený konštrukčnej a tlakovej skúške. ďalšie skúšky sa uskutočňujú podľa predpisov a príslušných preberacích predpisov, ako je napríklad metodika AD, ASME, LRS, DNV, BV, GL, Stoomwezen, CODAP, SA a iné, ako aj podľa zákazníckych skúšobných predpisov. FUNKE je samozrejme certifikovaná podľa ISO 9001, a zároveň je certifikovaným výrobcom podľa:
  • ASME U - Stamp
  • UDT - Poľsko
  • Čína - certifikácia
  • TÜV Hannover/Sachsen-Anhalt e.V. Výroba a nedeštrukčné skúšanie tlakových nádob podľa metodiky AD HP0, v spojení s DIN EN 729-2

Tím skúsených inžinierov poradí našim zákazníkom vo všetkých otázkach prenosu tepla a môže pritom, prostredníctvom podnikovej siete, použiť najnovšie počítačové programy a databázy.

Či rúrkové alebo doskové výmenníky tepla, výmenníky tepla FUNKE sú v každom prípade správnou voľbou. Radi poradíme aj Vám vo všetkých tepelno-technických otázkach.


http://www.funke.de/

SK-82362 Bratislava, Revolucna 23 | tel: +421 (2) 43424016 | fax: +421 (2) 43295983 | bratislava@ulbrich.sk